Catering Kraków

Gastro Tour Service
Bankiety w Krakowie - organizacja

Organizacja bankietów i wesel Kraków

Gastro Tour Serwis to firma działająca z powodzeniem na krajowym i zagranicznym rynku świadcząca usługi cateringowe dla firm od 1998 roku. Z jej usług skorzystało już wielu klientów z Polski i Europy, zachwycając się profesjonalizmem kadry, konkurencyjnością, elastycznością oraz Organizacja bankietów w Krakowiemobilnością, czyli cechami które wyróżniają współpracę z Gastro Tour Serwis.

765 eventów, 316 konferencji i kongresów, 839 przyjęć okolicznościowych zrealizowanych w trakcie 16-letniej działalności – w ten sposób, w uproszczeniu, można scharakteryzować firmę, która nieprzerywanie od 1998 roku podejmuje się organizacji przyjęć i bankietów, niekiedy również takich, które stanowią spore wyzwanie pod względem logistycznym i organizacyjnym.

Organizacja bankietów – Kraków

Bankiety to przyjęcia o charakterze oficjalnym, które organizowane są nie tylko przez przedsiębiorstwa, organizacje rządowe lub dyplomatyczne, ale również przez osoby prywatne. Ich wspólną cechą jest to, że zarówno serwowane potrawy, jak i obsługa kelnerska oraz barmańska muszą stać na najwyższym poziomie. Tutaj nie może być miejsca na brak profesjonalizmu lub niezachowanie dbałości o każdy najmniejszy szczegół – to te najdrobniejsze elementy stanową przecież o powodzeniu przyjęcia. Z tego powodu trzeba powierzyć ich realizację profesjonalistom, Gastro Tour Serwis.

Oferta firmy w zakresie organizacji bankietów w Krakowie to zawsze dopasowana do potrzeb Klienta propozycja, dostosowana do jego potrzeb, aby w stu procentach spełniała jego wymagania kulinarne oraz finansowe.

Wesele z Gastro Tour Serwis

Organizacja wesela w KrakowiePrzyjęcia i bankiety to nie jedyne wydarzenia realizowane przez firmę. Sporą część jej oferty zajmuje także organizacja wesel. Kraków to jedno z tych miejsc, w których może się ona pochwalić szczególną liczbą sympatyków. W jego okolicach, a dokładniej w Niepołomicach, firma dysponuje dwoma salami bankietowymi. Jednak nie jest to jedyne miasto, do którego Gastro Tour Serwis może dostarczyć smaczne jedzenie – dzięki doświadczeniu w obszarze logistyki i organizacji różnego rodzaju eventów możliwa jest realizacja przyjęcia weselnego w dowolnej lokalizacji w kraju. Również tych plenerowych, jak i tematycznych.

Dlaczego warto oddać realizację swojego wesela w ręce specjalistów z Gastro Tour Serwis? Przede wszystkim dlatego, że zapewniają oni swoim Klientom możliwość szczegółowego zaplanowania menu weselnego – tutaj nie ma miejsca na potrawy, które nie będą smakowały gościom lub nie uwzględnią ich specyficznych potrzeb dietetycznych. Dodatkowo, na każdym etapie planowania Klienci mogą liczyć na fachową poradę specjalistów oraz doświadczonych szefów kuchni. Biorąc pod uwagę również profesjonalną obsługę kelnerską, szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji (ognie sztuczne lub pokazy rycerskie), ciekawą oprawę muzyczną i eleganckie dekoracje sal i stołów, żadne przyjęcie weselne nie ma prawa się nie udać. Catering weselny Kraków? Postaw na Gastro Tour Serwis!

About the Author

The Author has not yet added any info about himself

Comments are closed.