Catering Kraków

Gastro Tour Service

Odpowiednia oprawa wydarzenia – catering to nie wszystko

Jak sprawić by impreza planowana od wielu miesięcy, cieszyła gości swoją wyjątkowością? W jaki sposób urozmaicić przedsięwzięcie, by zaproszeni przeżyli niezapomniane chwile? Dobre jedzenie i odpowiednia oprawa muzyczna to nie wszystko. Jeśli chcesz zaoferować zgromadzonym to, co najlepsze, nie obędzie się bez dokładnego zaplanowania przyjęcia.

Zadbaj o odpowiedni anturaż

Klimatyczne, piękne wnętrze to najlepsza wizytówka organizatora i jeden z elementów odpowiedniej oprawy wydarzenia. Jeśli nie dysponujesz piękną przestrzenią, musisz zdać się na siłę własnej wyobraźni. Dobór odpowiednich akcesoriów i dodatków, wybór kolorów i faktur sprawią, że sala zyska świetności i głębi. Z wypożyczalni mebli wybierz proste i lekkie stoły i stołki, których układ z łatwością zmodyfikujesz. Okryte mlecznymi obrusami i z akcentem kolorystycznym w postaci bieżników w intensywnej barwie, przyciągną wzrok zebranych gości. Jeśli sala na której będziecie fetować jest niewielka, warto zawiesić na ścianach duże lustra, a w pomieszczeniu rozstawić kaganki. Odbijające się światło powiększy optycznie pomieszczenie i doda głębi Twojemu pokojowi.odpowiednia oprawa wydarzenia

Catering i… czyli jak zadbać o odpowiednią oprawę wydarzenia

Pyszne jedzenie to podstawa udanej imprezy. Niestety, jeśli goście nie będą mogli liczyć na inne atrakcje, nawet wykwintne dania nie poprawią im nastroju. Dobrym sposobem na zapewnienie atrakcji jest zapewnienie pomocy barmańskiej. Sprawny fachowiec, który oferuje niecodzienne napoje z pewnością przyciągnie uwagę zgromadzonych gości i zadba o odpowiednią oprawę wydarzenia. Dobór trunków należy dostosować do okazji i preferencji gości. Na formalne okazje przygotuj kieliszek wina i szlachetne alkohole. W przypadku nieco luźniejszej okazji lub nieformalnego after party, kolorowe drinki zachwycające formą z pewnością zapewnią niecodzienne doznania!

Oprawa muzyczna – recepta na sukces

Dobre przyjęcie nie obędzie się bez wspaniałej oprawy muzycznej. Zespół uświetniający wydarzenie lub występ DJ będą zaproszeniem na parkiet tuż po części oficjalnej. Nie zapomnij o wyborze odpowiedniego repertuaru tuż przed zorganizowaniem imprezy. Zanim odwiedzisz wypożyczalnię mebli, sprawdź również metraż parkietu. Za duże stoły i złe rozmieszczenie mebli mogą utrudniać zgromadzonym swobodną zabawę.

Niezbędna będzie pomoc techniczna

odpowiednia oprawa wydarzeniaOświetlenie, udźwiękowienie i regulacja akustyki pomieszczenia to ważne elementy decydujące o powodzeniu imprezy. To trudne i istotne zadanie należy pozostawić w rękach specjalistów. Odpowiednia regulacja i dobór specjalistycznego sprzętu może wybawić Cię od opresji w trakcie przyjęcia. Najlepszym wyjściem, w szczególności jeśli organizujesz prestiżowe przyjęcie, będzie zapewnienie opieki technicznej w trakcie imprezy. Niesprawny mikrofon, światło oślepiające prezentera i nieprzyjemny pogłos mogą osłabić prestiż Twojego przyjęcia. Zadbaj o te kwestie, aby uzyskać odpowiednią oprawę imprezy.

W wypożyczalni mebli

Wypożyczalnia mebli to miejsce gdzie czeka nas konieczność podjęcia wielu decyzji. Nie każdy wie jaki rodzaj umeblowania dobrać do okazji. Najpopularniejsze i najwygodniejsze dla gości będą okrągłe stoliki. Mieszczą najczęściej 6-10 osób i pozwalają kompanom na swobodną rozmowę. Odpowiednio szeroki, zapewni odpowiednią przestrzeń dla każdego gościa. Owalny stolik ułatwi również pracę obsłudze. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, zapewniają odpowiedni odstęp i przestrzeń między gośćmi. Dzięki nim klientela będzie miała szansę swobodnie krążyć po sali.

About the Author

The Author has not yet added any info about himself

Comments are closed.