Catering Kraków

Gastro Tour Service

Najciekawsze miejsca na bankiet w Krakowie

Forty Kleparz, Stara Zajezdnia czy popularne ostatnio Audytorium Maximum lub ICE Centrum Kongresowe? Kraków obfituje w miejsca, w których można zorganizować profesjonalny bankiet. Nic dziwnego, odbywa się w tym mieście sporo wydarzeń kulturalnych i biznesowych, często zakończonych jakimś poczęstunkiem. Warto zauważyć, że niekoniecznie musi być on podany w jakiejś restauracji. Organizatorzy imprez coraz częściej odchodzą od utartych schematów i wybierają coraz mniej oczywiste obiekty. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych miejsc na bankiet w Krakowie.

Wyjątkowe miejsca na bankiet w Krakowie Zjawiskowy bankiet w Krakowie

Wybór miejsca na bankiet w Krakowie to nie lada wyzwanie. Szczególnie wtedy, kiedy chcesz urządzić go w nietypowym miejscu. Jeśli pogoda na to pozwoli, pomyśl nad organizacją imprezy na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku Ogrody Archeologiczne. Ogromny teren zielony z widokiem na Wawel w samym sercu miasta na pewno zrobi niesamowite wrażenie na każdym z uczestników imprezy. Catering konferencyjny jest tam serwowany w dużym, półotwartym namiocie, który dzięki wspaniałym dekoracjom nabiera eleganckiego wyglądu. Event w takiej lokalizacji zapadnie w pamięci wielu osób, a co za tym idzie – Ty jako organizator również się wyróżnisz.
Kolejnym ciekawym obiektem, w którym możesz urządzić bankiet w Krakowie, jest Stadion Wisły Kraków, a właściwie jedna z jego sal. Taka oprawa wydarzenia sprawdzi się, nawet jeśli nie ma ono charakteru sportowego. Możesz też zastanowić się nad wykorzystaniem przestrzeni, jaką oferują znane wszystkim Sukiennice. Niewątpliwie wytworność wnętrz i sama rozpoznawalność obiektu wpłyną na to, że uczestnicy imprezy będą zadowoleni.

Klimatyczne krakowskie restauracje – gdzie zorganizować bankiet? Bankiety w Krakowie w wyjątkowych miejscach

Osobom, które preferują podanie poczęstunku jednak w klasycznych miejscach typu restauracje, proponujemy, by wybrały obiekty wyróżniające się chociaż pod względem stworzonego w nich klimatu. Niech to nie będą tradycyjne knajpy czy lokale hotelowe. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku będzie Stara Zajezdnia. Mieszcząca się na Kazimierzu restauracja połączona z minibrowarem to doskonałe miejsce na urządzenie bankietów w Krakowie. To wyremontowany budynek wyłączonej już z użytku zajezdni tramwajowej.
Idąc tropem wnętrz stylizowanych na stare obiekty, warto wspomnieć o klubie muzycznym Forty Kleparz. Mieści się zaledwie pięć minut od Rynku Głównego. Taka lokalizacja to spory atut tego lokalu, bowiem łatwo do niego dotrzeć właściwie z każdego miejsca w mieście.
Niezależnie od tego, w którym miejscu zdecydujesz się w końcu zorganizować bankiet w Krakowie i zaserwować catering dla firm, pamiętaj o dopracowaniu wszystkich szczegółów. Samo miejsce to pięćdziesiąt procent sukcesu. Jeśli zadbasz o resztę, możesz być pewny, że Twoja odpowiednia oprawa przyjęcia zostanie doceniona i zapamiętana.

About the Author

The Author has not yet added any info about himself

Comments are closed.