Catering Kraków

Gastro Tour Service

Wypożyczalnia mebli na imprezy firmowe i prywatne

Organizacja imprezy jest związana z dużym stresem, co wynika zarówno z liczby obowiązków, jak i z obawy, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Każdy detal jest ważny, a najdrobniejsze uchybienie może przyczynić się do mniejszego lub większego niepowodzenia. W przypadku dużych imprez firmowych największym problemem jest często niedostateczne wyposażenie, np. zbyt mała liczba stołów, krzeseł, foteli czy kanap. Przy imprezach prywatnych dużą wagę przywiązuje się do dekoracji i akcesoriów.
Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, warto skorzystać z pomocy profesjonalnych firm świadczących usługi cateringowe i z zakresu organizacji imprez firmowych i prywatnych. W ofercie niektórych z nich znajduje się również wypożyczalnia mebli i wypożyczalnia gastronomiczna, dzięki czemu oprócz cateringu i obsługi gości mamy zagwarantowane kompleksowe wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wybierając takie rozwiązanie, mamy okazję zrealizować plan klimatycznej kolacji biznesowej, ekskluzywnego bankietu czy też kameralnego spotkania dla bliskich.

Wypożyczalnia mebli – impreza w Twoim stylu

Wypożyczalnia cateringowa w ofercie posiada nie tylko meble w KrakowieSale bankietowe i konferencyjne, a także restauracje nie zawsze dysponują wyposażeniem odpowiadającym naszym oczekiwaniom – zarówno pod względem ilości, jak i wyglądu. Doskonale wiedzą o tym pary, które musiały zrezygnować z bajecznego wystroju wnętrza sali weselnej z powodu braku odpowiednich dekoracji. Wypożyczalnia mebli oferuje pomoc i wsparcie w kompleksowej realizacji planu. Jest w stanie zaaranżować przestrzeń adekwatnie do wydarzenia, bo dysponuje mobilnymi barami, stołami i stolikami o różnej wielkości i wyglądzie, krzesłami nowoczesnymi i stylowymi, wygodnymi lounge, a także akcesoriami i oświetleniem pozwalającym nadać wnętrzu dowolnego stylu i charakteru.

Wystrój wnętrza zgodnie z projektem

Wypożyczalnia cateringowa świadcząca usługi również z zakresu wypożyczania mebli nie tylko zaaranżuje wnętrze sali zgodnie z założeniem organizatorów, lecz także podzieli się swoim doświadczeniem, uwagami i poradami. W ten sposób może powstać naprawdę ciekawe wnętrze, które zagwarantuje sprzyjający atmosferze wydarzenia klimat. Ważne jest, aby wszystkie elementy aranżacji i dekoracji ze sobą współgrały. To pozwala uniknąć „bałaganu” w stylizacji i wykorzystaniu różnego rodzaju krzeseł i stołów.
Wypożyczalnia mebli wyróżniająca się doświadczeniem pomaga również odpowiednio wykorzystać przestrzeń tak, aby nadać jej przestronności, a w razie potrzeby wypełnić niewykorzystane miejsce. Ma to na celu stworzenie aranżacji, która przyczyni się do dobrego samopoczucia zaproszonych gości.

Wypozyczalnia cateringowa w Krakowie posiada również zastawęEleganckie, rustykalne, minimalistyczne wnętrze

Catering i wypożyczalnia mebli z Krakowa Gastro-Tour-Serwis jest jedną z tych firm, która dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Szczególnie w przypadku imprez prywatnych, jak np. wesela, duże znaczenie ma wystrój sali i styl, w jakim została utrzymana cała aranżacja. Dzięki nieustannemu wzbogacaniu swojego zaplecza mebli firma ma możliwość zaproponowania klientom najbardziej wyszukanych stylizacji. Najchętniej wybieraną aranżacją jest ta cechująca się minimalizmem, prostotą i jednocześnie elegancją. Okrągłe stoły przykryte są białym obrusem, w podobnej sterylnej kolorystyce utrzymane są także ozdoby na krzesła. Całość dopełnia delikatna porcelana.
Drewniane krzesła i stoły sprawdzają się w stylizacji rustykalnej, która jest coraz chętniej wybierana przez młode pary. Surowy charakter wnętrza polecamy uzupełnić żywymi kwiatami sezonowymi i ozdobami w postaci kory drzew i mchu, które nieco ocieplają całą aranżację.
Wypożyczalnia mebli to szansa na realizację koncepcji swoich marzeń. Podczas imprez firmowych jest rozwiązaniem problemów organizacyjnych związanych z niedostateczną liczbą krzeseł i stołów utrzymanych w odpowiedniej stylistyce. Zapewniamy również catering w Krakowie.

About the Author

The Author has not yet added any info about himself

One Comment

  1. Catering Kraków – Gastro Tour SerwisOdpowiednia oprawa wydarzenia - Gastro Tour Service Says :

    14 sierpnia 2018 at 08:51

    […] Wypożyczalnia mebli to miejsce gdzie czeka nas konieczność podjęcia wielu decyzji. Nie każdy wie jaki rodzaj umeblowania dobrać do okazji. Najpopularniejsze i najwygodniejsze dla gości będą okrągłe stoliki. Mieszczą najczęściej 6-10 osób i pozwalają kompanom na swobodną rozmowę. Odpowiednio szeroki, zapewni odpowiednią przestrzeń dla każdego gościa. Owalny stolik ułatwi również pracę obsłudze. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, zapewniają odpowiedni odstęp i przestrzeń między gośćmi. Dzięki nim klientela będzie miała szansę swobodnie krążyć po sali. […]