Catering dla firm Kraków

Catering firmowy: dowolne miejsce, nie tylko Kraków!

Duże imprezy korporacyjne

Od lat współpracujemy z firmami, dla których organizujemy imprezy firmowe takie jak pikniki, wydarzenia plenerowe, sympozja czy konferencje – nawet dla kilku tysięcy osób.

Organizacja imprez firmowych jest tworzona przez nas tak, żeby z wielu elementów stworzyć spójną, zakończoną sukcesem całość. Poza pełną obsługą gastronomiczną jesteśmy w stanie zabezpieczyć transport oraz programy artystyczne a imprezę zorganizować w dowolnie wybranym miejscu. W razie konieczności zapewniamy wielkie namioty, grille oraz kuchnie wyposażone w najnowsze urządzenia.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm poparty latami doświadczeń, kwalifikacjami naszych pracowników oraz kunsztem kulinarnym kucharzy. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dostosowując menu, wystrój czy dodatkowe atrakcje do rangi i okoliczności imprezy.

Do sukcesów naszej firmy należy zaliczyć kilkuletnią organizację bankietów podczas “Forum Ekonomicznego” odbywającego się w Krynicy, przygotowanie uroczystej kolacji w Sztokholmie podczas polskich dni w Szwecji oraz organizację pikników dla pracowników Phillip Morris Polska.

Imprezy firmowe i bankiety

Firmowe kolacje na specjalne okazje, wigilie czy uroczyste bankiety – każda z tych uroczystości powinna mieć swój niepowtarzalny klimat i oprawę.

Proponowane przez nas menu, profesjonalna obsługa cateringu i różnorodność możliwych lokalizacji są gwarancją udanej realizacji i satysfakcji klientów. Wszystko to wchodzi w skład usług cateringowych, które świadczymy w Krakowie i okolicach.

Zapewniamy Państwu organizację imprez firmowych od A do Z – pomożemy w doborze odpowiedniej Sali, zaproponujemy najbardziej odpowiednie menu i wystrój, zadbamy o dodatkowe atrakcje.

Polecamy zwłaszcza przyjęcia organizowane w Naszym Hotelu Novum*** w Niepołomicach. Wyjątkowe wnętrza, miła i fachowa obsługa jak również smak naszych potraw czynią pobyt w naszej restauracji niezapomnianym doznaniem. Restauracja posiada 60 miejsc siedzących, oraz dodatkowe trzy sale bankietowe o łącznej powierzchni 510m2.

Gdzie świadczymy usługi cateringowe?

Każdą imprezę firmową możemy zorganizować w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu – zarówno w kraju jak i zagranicą. Wśród naszych realizacji znalazły się np. konferencja na podziemnym parkingu, imprezy firmowe w Krakowie, bale na Zamku w Niepołomicach, pokaz kuchni polskiej w Helsinkach czy pikniki plenerowe.

Nasza firma oprócz usług cateringowych prowadzi:

  • Restaurację i Lobby Bar w Hotelu Novum*** (430 metrów kwadratowych).

Nie spoczywamy jednak na laurach. Prowadzimy działania mające na celu pozyskanie nowych miejsc do działań gastronomicznych na organizację międzynarodowych kongresów i catering dla firm. in. w Audytorium Maximum w Krakowie, Nowych Sukiennicach czy salach Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.

Czym dysponujemy

Nasza oferta imprez i cateringu firmowego to zestaw różnorodnych usług, umożliwiających kompleksową realizację każdego z Państwa pomysłów.

Catering dla firm Kraków

Zapewniamy usługi cateringowe na najwyższym poziomie i nie tylko:

  • dopracowane w szczegółach menu przygotowywane przez najlepszych kucharzy
  • pełne zaplecze gastronomiczne (naczynia, sztućce, grille, najnowsze urządzenia kuchenne)
  • dekoracje i wystrój stołów i sal (obrusy, serwetki, kwiaty itp.)
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • namioty, stoły, ławy itp. umożliwiające organizację imprezy w plenerze
  • transport dla gości
  • oprawę muzyczną
  • dodatkowe atrakcje (sztuczne ognie, pokazy rycerskie i inne, w zależności od pomysłowości naszych Klientów)
  • pełną obsługę imprez firmowych

Dodatkowe atrakcje

Staramy się, by nawet najbardziej wymagający Klienci znaleźli w naszej ofercie coś dla siebie. W zależności od Państwa pomysłów jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje, które wzbogacą Państwa przyjęcie i uczynią je jedynym w swoim rodzaju.

Możliwości jest wiele: widowiskowy pokaz sztucznych ogni, walki rycerskie przenoszące gości w bajkowy klimat, imprezy tematyczne w biesiadnym, staropolskim stylu lub zabawa w rytmach rodem z Bollywood. Ograniczeniem jest jedynie Państwa wyobraźnia.

Jeżeli zależy Państwu na oryginalnym przyjęciu, jednak nie mogą się Państwo zdecydować jak miałoby wyglądać, proponujemy kontakt z naszym doradcą, który nie tylko przedstawi możliwe opcje, ale przede wszystkim pomoże w znalezieniu najbliższego Państwa oczekiwaniom rozwiązania.

Nasi Klienci

Kontakt z doradcą

Stanisław Iwulski
tel. +48 12 281 32 60; +48 601 740 105
e-mail: biuro@gastro-tour-serwis.pl