Catering weselny Kraków

Nasza oferta

Oferujemy Państwu kompleksową organizację przyjęć weselnych oraz catering ślubny w dowolnie wybranym miejscu w kraju.

W ramach naszej usługi zajmujemy się również przygotowaniem wesel plenerowych oraz tematycznych.

Dodatkowo dysponujemy własnym zapleczem miejsc – o różnej specyfice i lokalizacji – w których można zorganizować wymarzone wesele.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • dwiema salami o powierzchni 430m2 i 190m2 w Hotelu Novum*** w Niepołomicach

Naszym atutem jest także bogate zaplecze gastronomiczne. Zapewniamy Państwu:

 • szczegółowe planowanie menu,
 • doświadczoną obsługę i profesjonalnych kelnerów,
 • doradztwo na każdym etapie planowania cateringu weselnego i samego wydarzenia.

Czym dysponujemy?

Nasza oferta to nie tylko catering na wesele, ale również zestaw różnorodnych usług, umożliwiających kompleksową realizację każdego z Państwa pomysłów.

Catering weselny Kraków i okolice, ale nie tylko!

Zapewniamy:

 • dopracowane w szczegółach menu przygotowywane przez najlepszych kucharzy
 • pełne zaplecze gastronomiczne (naczynia, sztućce, grille, najnowsze urządzenia kuchenne)
 • dekoracje i wystrój stołów i sal (obrusy, serwetki, kwiaty itp.)
 • profesjonalną obsługę kelnerską
 • namioty, stoły, ławy itp. umożliwiające organizację imprezy w plenerze
 • transport dla gości
 • oprawę muzyczną
 • dodatkowe atrakcje (sztuczne ognie, pokazy rycerskie i inne, w zależności od pomysłowości naszych Klientów)
 • catering na ślub Kraków

Wesela tematyczne

Bez względu na to, czy planują Państwo kameralny obiad weselny w rodzinnym gronie, czy ekskluzywne przyjęcie dla kilkuset osób, dołożymy wszelkich starań by zorganizowana uroczystość przerosła Państwa oczekiwania. Okolice Krakowa i cała Polska!

Tematyczny catering ślubny? Czemu nie!

Organizujemy zarówno wesela w klasycznym, eleganckim stylu jak i realizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły naszych klientów. Począwszy od wesela w stylu rycerskim, w zamkowych murach, poprzez plenerowe imprezy biesiadne przy suto zastawionych stołach, aż po romantyczne przyjęcia prosto z bajki…

Poza odpowiednio dobranym menu, dopasowanym do stylu uroczystości, zapewniamy pełną obsługę w postaci wystroju Sali, organizacji transportu dla Młodej Pary (limuzyna, dorożka, samochód retro), zapewnienia oprawy muzycznej i dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniami klientów.

Doświadczony doradca pomoże Państwu w zaplanowaniu wszystkich szczegółów tak, by ten wyjątkowy dzień pozostawił po sobie wyłącznie mile wspomnienia.

Dodatkowe atrakcje

Staramy się, by nawet najbardziej wymagający Klienci znaleźli w naszej ofercie cateringu na ślub coś dla siebie. W zależności od Państwa pomysłów jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje, które wzbogacą Państwa przyjęcie i uczynią je jedynym w swoim rodzaju.

Możliwości jest wiele (w końcu catering weselny to nie wszystko): widowiskowy pokaz sztucznych ogni, walki rycerskie przenoszące gości w bajkowy klimat, imprezy tematyczne w biesiadnym, staropolskim stylu lub zabawa w rytmach rodem z Bollywood. Ograniczeniem jest jedynie Państwa wyobraźnia.

Jeżeli zależy Państwu na oryginalnym przyjęciu, jednak nie mogą się Państwo zdecydować jak miałoby wyglądać, proponujemy kontakt z naszym doradcą, który nie tylko przedstawi możliwe opcje, ale przede wszystkim pomoże w znalezieniu najbliższego Państwa oczekiwaniom rozwiązania.

Możliwe lokalizacje

Każdą imprezę możemy zorganizować w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu – zarówno w kraju jak i zagranicą. Wśród naszych realizacji znalazły się np. konferencja na podziemnym parkingu, bale na Zamku, pokaz kuchni polskiej w Helsinkach czy pikniki plenerowe.

Nasza Lokalizacja w Niepołomnicach (okolice Krakowa):

 • Hotel Novum*** w Niepołomicach

Kontakt z doradcą

Stanisław Iwulski
tel. +48 12 281 32 60; +48 601 740 105
e-mail: biuro@gastro-tour-serwis.pl